Różnorodność i profesjonalizm

Farby od Nobiles – różnorodność i profesjonalizm

Marka Nobiles cieszy się poważaniem wśród klientów. Zaufało jej już tysiące kupujących. Firma oferuje mnóstwo rodzajów farb, dlatego każdy z klientów jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Poniżej przedstawiono różne rodzaje farb, jakie znajdują się w propozycjach marki Nobiles.

 Farby do ścian i sufitów


Jeśli chodzi o farby do ścian i sufitów, Nobiles proponuje 8 rodzajów farb gotowych. Pierwsza to Nobiles Pory Roku. To farba lateksowa, która pochodzi z kolekcji farb matowych. Ma różne kolory i służy do malowania dekoracyjnego wewnątrz. Cechy farb tego rodzaju to dokładne krycie, trwałość i przede wszystkim czystość barwy. Można je bez przeszkód stosować na podłożach: cementowo-wapiennych, betonowych, gipsowych, kartonowo-gipsowych. Są tak przygotowane, że możliwe jest zmywanie z nich małych zanieczyszczeń.
Nobiles Super Akryl to drugi rodzaj farb z grupy do ścian i sufitów. Jak sama nazwa wskazuje, jest to farba akrylowa, która dostosowana została do potrzeb nowoczesnego używania farb. Jej dużą zaletą jest fakt, że posiada wieczko opatentowane na kratkę malarską. Jest to jedyny tego typu produkt na rynku. Pozytywną cechą jest fakt, że kratka malarska dołączona do opakowania sprawia, że nie trzeba specjalnie kupować osobnej, co pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. To farba matowa, która charakteryzuje się zerowym stopniem zmywalności – nie da się jej zmyć. Nadaje się do stosowania na podłożach: cementowo-wapiennych, betonowych, gipsowych, kartonowo-gipsowych. To biała farba, która jest bardzo trwała i doskonale kryje.
Nobiles Biała Akrylowa to farba emulsyjna, która charakteryzuje się matowym kryciem. Zaleca się jej stosowanie nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też w szkołach, przedszkolach. Nadaje się do stosowania na podłożach: cementowo-wapiennych, betonowych, gipsowych, kartonowo-gipsowych bez względu na to, czy są nowe, czy były już pokryte farbą emulsyjną.
Nobiles Biała Plus ma w zasadzie takie same właściwości jak poprzednia. Podobnie jak ona nadaje się do stosowania na podłożach: cementowo-wapiennych, betonowych, gipsowych, kartonowo-gipsowych. Oprócz białej w ofercie występuje jeszcze 200 innych wariantów kolorystycznych.

Nobiles Nobimal to inwestycyjna farba wewnętrzna. Ma biały kolor i jest akrylowa. Powoduje matowe wykończenie. Podobnie jak dwie powyższe nadaje się do stosowania na podłożach: cementowo

-wapiennych, betonowych, gipsowych, kartonowo-gipsowych bez względu na to, czy są nowe, czy były już pokryte farbą emulsyjną. Jej zaletą jest dość niska cena przy jednoczesnym zachowaniu dobrego krycia.
Nobiles Extra Biała to farba nowoczesna, akrylowa, która powstała przez dyspersję styrenowo-akrylową. Jest przeznaczona do malowania wewnątrz budynków. Nadaje się do stosowania praktycznie na wszystkich podłożach, a jej dużą zaletą jest skuteczne tworzenie powłok, które nie żółkną i umożliwiają ścianom oddychanie. Jej cechą charakterystyczną jest to, że po wyschnięciu widać, że dokładnie kryje, a poza tym ma walory dekoracyjne. Można ją stosować nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale także w szkołach, w budynkach z branży spożywczej i przemysłowej.
Nobiles Nobilit Biały Plus to farba emulsyjna akrylowa. Poleca się ja jako farbę o właściwościach dekoracyjnych do stosowania na podłożach cementowych, cementowo-wapiennych, betonowych z tym, że w odróżnieniu od poprzednich na zewnątrz pomieszczeń. Można ją stosować nie tylko w mieszkaniach, ale także w szkołach, przedszkolach, a także w pomieszczeniach, gdzie rozwija się branża spożywcza i przemysłowa. Jest odporna na zmywanie. Umożliwia dokładne pokrycie powierzchni.
Nobiles Nobilit do betonu to farba typowo fasadowa, którą można stosować i na zewnątrz, i wewnątrz pomieszczeń. Powłoka malarska, jaka powstaje po jej zastosowaniu, jest odporna na zmywanie.
Nobiles proponuje jeszcze dwa rodzaje farb do ścian i sufitów z mieszalnika. Pierwsza to Nobiles Biała Plus. Oprócz białej proponowane jest jeszcze 200 innych kolorów do wyboru. Daje efekt zmatowienia. Można ją stosować w mieszkaniach, szkołach, przedszkolach. Nadaje się na podłoża cementowo-wapienne, betonowe, gipsowe, kartonowo-gipsowe. Druga z farb z mieszalnika to Nobiles Nobilit Biały Plus ma podobne zastosowanie jak poprzednia. Jej zaletą jest doskonałe krycie.

Farby fasadowe


Jeśli chodzi o farby elewacyjne, to Nobiles proponuje następujące rodzaje:
• Nobilit Biały Plus – farba emulsyjna, nadająca się do podłoży cementowych, cementowo-wapiennych, betonowych. Można ją też stosować wewnątrz pomieszczeń oświatowych, w zakładach przemysłowych i spożywczych. Cechuje ją doskonałe krycie.
• Nobilit – ma podobne właściwości jak poprzednia. Jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, co sprawia, że powłoka malarska jest trwała, służy przez długi czas.
• Fasada Silikon Mix – to farba matowa dyspersyjna wykonana na bazie żywicy silikonowej. Nadaje się do malowania tynków mineralnych, silikonowych, na podłoża z cegły i piaskowce. Ma 365 kolorów z mieszalnika. Powłoki malarskie mają dobrą przepuszczalność pary wodnej. Zawiera formułę samoczyszczącą oraz jest odporna na działanie czynników atmosferycznych dzięki mikroporowatej strukturze. Woda spływa po niej w ten sposób, że umożliwia bezpieczne oczyszczanie z kurzu.
• Nobilit Mix – sprawia, że ściana może swobodnie oddychać, nie rozwijają się na niej grzyby i glony.
Jeśli chodzi o grunty, to marka Nobiles proponuje wodorozcieńczalny podkład akrylowy Nobiogrunt przeznaczony do starych i nowych podłoży. Dzięki niemu nakładanie następnych powłok jest dużo łatwiejsze.

Do metalu i betonu

Nobiles ma w swojej ofercie także farby do metalu: chlorokauczukowe, silikonowe, antykorozyjne, ftalowe, specjalne farby do grzejników. Wybór jest bardzo duży.
Proponuje też farby do betonu: chlorokauczukowe, alkidowe, akrylowe oraz impregnaty gruntujące.

Farby Nobiles to gwarancja profesjonalizmu i dokładnego krycia oraz stosunkowo niskiej ceny. Warto zaopatrzyć się w coś, co spełni oczekiwania na każdym poziomie.